Dodaj produkty podając kody
Skarpetki Horror 2-pak
- Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Wybierz zestaw kolorowych skarpetek SOXO Horrory, które zaskoczą ją i jego. To zabawny i praktyczny prezent, który okaże się idealny na Dzień Ojca, Dzień Mamy lub urodziny.
Kolorowe skarpetki z Motywem Horroru ukryte w unikatowym opakowaniu w kształcie kasety to świetny pomysł na prezent! Nie tylko zaskoczy obdarowaną osobę, ale również wywoła uśmiech na ustach. Wkrocz do świata pełnego grozy i stylu dzięki naszym unikatowym, kolorowym skarpetkom z horrorem, które z pewnością przyciągną uwagę każdego miłośnika filmów grozy i oryginalnych dodatków.
Ten egzemplarz to prawdziwe arcydzieło wśród dodatków do garderoby, idealne na co dzień, jak i na specjalne okazje, kiedy chcesz dodać swojemu wyglądowi nutki tajemniczości i niepowtarzalnego charakteru.
Skarpetki wykonane są z wysokiej jakości materiału dzięki czemu zapewnią one nie tylko wyjątkowy wygląd, ale także niesamowity komfort noszenia.
Szukasz pomysłu na prezent? Zdecydowanie ten model będzie hitem! Skarpetki w mrocznej stylistyce zapakowanie w pudełko do złudzenia przypominające klasyczną kasetę VHS to strzał w dziesiątkę. Opakowanie w stylu kasety retro to hołd dla klasyki kina grozy, które w latach 80 i 90 królowało na kasetach VHS.
Rozmiar | EUR | UK | US | cm |
---|---|---|---|---|
40–45 | 40-45 | 6,5-10,5 | 8-11,5 | 25,5-28,5 |